Markéta Fassati

zakladatelka festivalu

Umění je mým životním posláním a Fassati Art Festival v sobě snoubí vše, čehož si vážím a obdivuji. Mé pocity nejlépe vystihují slova Hippokrata "Kde je láska k lidem, tam je i láska k umění."

Dovolte, abych Vám představila team Fassati Art Festivalu:

Agentura Armonico Praga

Hudební agentura Armonico Praga byla založena v roce 1993 Miladou Peřinovou, která dříve získala manažerské zkušenosti jako redaktorka v Symfonickém orchestru hl. m. Prahy FOK. Armonico Praga za svojí existenci organizovala více než 6.000 koncertů a patří k nejtradičnějším agenturám na českém trhu. Se sopranistkou Markétou Fassati spolupracuje již od jejích studentských let, kdy ji angažovali vzhledem k jejímu talentu do barokního projektu Vivaldi back in Prague. Agenturamá za sebou celou řadu prestižních akcí, jako je například open air koncert na Staroměstském náměstí pro Český olympijský výbor - Samsung Festival (Karel Gott, Eva Urbanová, Sumi Jo, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK pod taktovkou Petra Altrichtera, živě vysíláno ČT), Pražský festival profesionálních orchestrů,  Hudba vánoční Prahy a spolupracovala s mnoha významnými českými a zahraničními soubory. Vzhledem ke kvalitě projektů byly tyto aktivity podpořeny Magistrátem hl. m. Prahy.

Milan HERMAN Management

Milan Herman působí v showbusinessu přes 25 let. Začínal v televizi jako moderátor a později i režisér a producent hudebního týdeníku TRIP. V roli asistenta režie se podílel na vzniku hodinového dokumentu České televize „Ivan Král - Dancing Barefoot”.  V roce 1994 nastoupil do právě otevřené pobočky vydavatelství UNIVERSAL, tehdy PolyGram. Na konci roku přijal lukrativní nabídku od vydavatelství BMG, které od června 2000 vedl jako ředitel pro ČR a SR. V roce 2004 byl Milan vybrán do poroty 1. řady pořadu Česko hledá SuperStar vysílané televizí NOVA.  Během svého působení v BMG se podílel na vzniku alb a videoklipů či živých koncertů desítek známých interpretů - např. Aneta Langerová, Buty, Vypsaná fiXa, Vlasta Redl, Janek Ledecký, Věra Bílá, Elán, Marie Rottrová ad. Osobně se setkával se zahraničními hvězdami jako Whitney Houston, David Bowie, Avril Lavigne, Annie Lennox, Pink atd. Podílel se na produkci koncertů zahraničních interpretů BMG v Čechách a na Slovensku.  Po celosvětovém spojení firem BMG a Sony Music odešel z BMG a krátce působil jako ředitel vývoje nových zábavných projektů v TV NOVA, později jako šéfproducent vlastní tvorby TV PRIMA. Od roku 2010 se věnuje vlastní společnosti Milan HERMAN Management, která nabízí služby v oblasti managementu, on-line reklamy, natáčení obsahu pro digitální platformy a produkci akcí, ať už se jedná o společenské eventy či divadelní představení nebo koncerty. 

Potravinová banka Praha

Potravinová banka Praha a Středočeský kraj vznikla v roce 2009, je součástí Federace potravinových bank v ČR a ta je členem mezinárodní federace potravinových bank FEBA se sídlem ve Francii. Cílem je získávat zdarma potraviny od výrobců i prodejců a zdarma je vydávat organizacím, které pečují o osoby v nouzi. Druhým významným cílem je bojovat proti plýtvání potravinami a iniciovat zodpovědnou spotřebu potravin. V této oblasti vyvíjí přednáškovou činnost ve školách, na konferencích a další jednorázové aktivity. 

Program Fassati Art Festivalu 2019

Vstupenky

Vstupenky na rok 2019 jsou již v prodeji.
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo si chcete udělat předběžnou rezervaci, napište prosím na adresu: info@fassatiartfestival.com

Děkujeme za Vaši přízeň.

Máte facebook a chcete mít aktuální informace? 

© Fassati Art Festival 2019