PLÁNOVANÉ GALAVEČERY:


6. května 2019 Brno

Jarní Galavečer ve spolupráci s Moravskou galerií a luxury brno

Místodržitelský palác, Brno.

18. prosince 2019 Praha

adventní galavečer "Guten abend"

Martinický palác, Praha.


Vstupenky:

Vstupenky na rok 2019 jsou již v prodeji!
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo si chcete udělat předběžnou rezervaci, napište prosím na adresu: info@fassatiartfestival.com

Děkujeme za Vaši přízeň.

USKUTEČNĚNÉ GALAVEČERY:


8. dubna 2019 Praha

2. galavečer "pocta českému umění"
v prostorách historických sálů staroměstské radnice, praha 1


18:00 byl otevřen vstup do sálů
18:30 byly zahájeny komentované výstavy a degustace 

20:00 koncert

Během večera jste se mohli těšit z výstavy obrazů celosvětově uznávaných malířů Jana Zrzavého, Josefa Šímy či Hynka Martince ve spolupráci s významnou galerií a aukční síní Adolf Loos Apartment and Gallery a také na historické artefakty a umělecká díla z archivu České pošty. 

Koncertní vystoupení sopranistky Markéty Fassati, klavíristy Štěpána Kose a harfového kvarteta Prah-a-harP přiblížila díla předních českých skladatelů, jakými jsou Antonín Dvořák, Bedřich Smetana, Vítězslav Novák a mnoho dalších. 

Ochutnávka českých specialit byla opět zajištěna z produktů Potravinové banky, nyní ve spolupráci s organizací Slow Food Prague. O vinnou degustaci se postaralo renomované moravské vinařství Sonberk, o křišťálovou vodu Aqua Angels a kávu připraví Dallmayr Kafee

Večerem provázel moderátor Martin Severa.

Dress code: Black tie 

Partneři dubnového galavečera:
USKUTEČNĚNÉ GALAVEČERY:

10.prosince2018 Praha

zahajovací česko-italský galavečer ve stylu Benátského karnevalu v prostorách Dvorany, Sloupového sálu & Sukovy síňě pražského rudolfina


18:00 byly zahájeny výstavy a degustace
20:00 koncert

Sukova síň Rudolfina: Koncert sopranistky Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga v originálních kostýmech benátského karnevalu přinesl slavné skladby Antonia Vivaldiho a také české a italské adventní písně. Během večera bylo slavnostně pokřtěno nové CD Alchymist Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga.

Dvorana Rudolfina: Výstava akademického malíře Miroslava Houště, který působí jak v ČR, tak v Itálii a křest knihy o jeho bohaté životní tvorbě "Z Kašperských Hor do Kalábrie. Od obrazů k sochám". Tato kniha získala záštitu bývalého ministra kultury PhDr. Ilji ŠmídaRodinná firma Antiques Cinolter vám představila starožitné šperky a užité italské a české umění.

Sloupový sál Rudolfina: Ochutnávka benátské tvorby fotografa Jadrana Šetlíka, jehož rodištěm je italské město Terst. O gurmánský zážitek se postaral šéfkuchař Jakub Reimitz a tradiční průvodce italskou gastronomií - La Cucina Italiana ve spolupráci s Potravinovou Bankou a italská vína, pečlivě vybrána z těch nejlepších italských vinařství nabídl zlínský Wine & Food lavite.

Křištálová voda Aqua Angels, v elegantní lahvi ze speciální edice věnované zahajovacímu galavečeru, ve vás zanechal andělský pocit. Každý host obdržel tuto andělskou vodu jako malou pozornost.

Večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

Dress code: Black tie

Partneři zahajovacího galavečera:

© Copyright Fassati Art Festival