PLÁNOVANÝ GALAVEČER:


18. prosince 2019 Praha
adventní galavečer "Guten abend" s houslistou rené kubelíkem (Německo)
Martinický palác, Praha 1


Vstupenky:

Vstupenky na rok 2019 jsou již v prodeji!
Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo si chcete udělat předběžnou rezervaci, napište prosím na adresu: info@fassatiartfestival.com

Děkujeme za Vaši přízeň.

USKUTEČNĚNÉ GALAVEČERY:


6. května 2019 Brno
Jarní Galavečer ve spolupráci s Moravskou galerií a luxury brno, Místodržitelský palác, Brno

19:00 byl otevřen vstup do paláce
20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzala primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

V tomto slavnostním večeru jste se mohli těšit z unikátní výstavy obrazů s jarní tématikou ze sbírky Moravské galerie, ručně vyráběných postelí švýcarské firmy Grand Beds a také na představení fotografických obrazů umělce Jadrana Šetlíka

Hudební vystoupení sopranistky Markéty Fassati, houslisty a koncertního mistra České filharmonie Josefa Špačka a klavíristy Stanislava Gallina přiblížilo díla předních českých a světových skladatelů.

V průběhu večera bylo slavnostně pokřtěno nové čísla exkluzivního magazínu Luxury BRNO.

Degustací vynikajících italských vín Vás provedli renomovaní sommeliéři z firmy Vinostrada, křišťálovou vodu přichystala Aqua Angels a kávu Vám připravil Dallmayr Kaffee.

Večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

Dress code: Formal Dress / Black Tie welcome

Partneři květnového galavečera:
8. dubna 2019 Praha
2. galavečer "pocta českému umění"
v prostorách historických sálů staroměstské radnice, praha 1


18:00 byl otevřen vstup do sálů
18:30 byly zahájeny komentované výstavy a degustace 

20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzal radní hl. m. Prahy Jan Wolf.

Během večera jste se mohli těšit z výstavy obrazů celosvětově uznávaných malířů Jana Zrzavého, Josefa Šímy či Hynka Martince ve spolupráci s významnou galerií a aukční síní Adolf Loos Apartment and Gallery a také na historické artefakty a umělecká díla z archivu České pošty. 

Koncertní vystoupení sopranistky Markéty Fassati, klavíristy Štěpána Kose a harfového kvarteta Prah-a-harP přiblížila díla předních českých skladatelů, jakými jsou Antonín Dvořák, Bedřich Smetana, Vítězslav Novák a mnoho dalších. 

Ochutnávka českých specialit byla opět zajištěna z produktů Potravinové banky, nyní ve spolupráci s organizací Slow Food Prague. O vinnou degustaci se postaralo renomované moravské vinařství Sonberk, o křišťálovou vodu Aqua Angels a kávu připravil Dallmayr Kafee

Večerem provázel moderátor Martin Severa.

Dress code: Black tie 

Partneři dubnového galavečera:
10. PROSINCE 2018 PRAHA
zahajovací česko-italský galavečer ve stylu Benátského karnevalu v prostorách Dvorany, Sloupového sálu & Sukovy síňě pražského rudolfina


18:00 byly zahájeny výstavy a degustace
20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzal radní hl. m. Prahy Jan Wolf.

Sukova síň Rudolfina: Koncert sopranistky Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga v originálních kostýmech benátského karnevalu přinesl slavné skladby Antonia Vivaldiho a také české a italské adventní písně. Během večera bylo slavnostně pokřtěno nové CD Alchymist Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga.

Dvorana Rudolfina: Výstava akademického malíře Miroslava Houště, který působí jak v ČR, tak v Itálii a křest knihy o jeho bohaté životní tvorbě "Z Kašperských Hor do Kalábrie. Od obrazů k sochám". Tato kniha získala záštitu bývalého ministra kultury PhDr. Ilji ŠmídaRodinná firma Antiques Cinolter vám představila starožitné šperky a užité italské a české umění.

Sloupový sál Rudolfina: Ochutnávka benátské tvorby fotografa Jadrana Šetlíka, jehož rodištěm je italské město Terst. O gurmánský zážitek se postaral šéfkuchař Jakub Reimitz a tradiční průvodce italskou gastronomií - La Cucina Italiana ve spolupráci s Potravinovou Bankou a italská vína, pečlivě vybrána z těch nejlepších italských vinařství nabídl zlínský Wine & Food lavite.

Křištálová voda Aqua Angels, v elegantní lahvi ze speciální edice věnované zahajovacímu galavečeru, ve vás zanechal andělský pocit. Každý host obdržel tuto andělskou vodu jako malou pozornost.

Večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

Dress code: Black tie

Partneři zahajovacího galavečera:

© Fassati Art Festival 2019