Festivalový

Archiv

Archiv

galavečerů

Adventní galavečer  18. prosince 2019, Praha

V 18:30 se pro Vás otevřely prostory paláce
• welcome drink, výstavy, degustace

20:00 koncert

V 18:30 se pro Vás otevřely prostory paláce • welcome drink, výstavy, degustace.

20:00 koncert

Během adventního večera jste se mohli těšit na interaktivní výstavu, kdy se přízemí Martinického paláce promělo na sváteční prostory, jakými byly obývací pokoj, ložnice, šperkovnice, vozový park, kosmetický a fotografický salón či galerie ve spolupráci s partnery RP Invest, Stopka, Grand Beds, Drnek Piana, Česká pošta, BMW STRATOS AUTO, Ambra Antik, CEWE Fotolab, Alice Hrubá, Derma Medical Clinic či nakladatelství NAŠE VOJSKO.

Koncertní sál, který se nachází v 1. patře paláce, rozezněl hlas sopranistky Markéty Fassati a houslového virtuoza věhlasného jména Reného Kubelíka. Za doprovodu Fassati Ensemble Vám sváteční čas přiblížilo skladby významných skladatelů. Sváteční pokrmy byly již tradičně v režii Potravinové banky Praha a organizace Slow Food, degustací ušlechtilých vín nás provedl Bacchus Vins & Champagne, o křišťálovou vodu se postaralo Aqua Angels a kávu připravil Dallmayr Kaffee.

A jelikož tento galavečer byl také oslavou 1. narozenin Fassati Art Festivalu, připravili jsme pro každého z Vás nevšední dárek a také možnost využít velkorysost našich partnerů a v den akce jste mohli zakoupit vystavené produkty s vánočním zvýhodněním!

Večerem provázel moderátor Miroslav Hrabě.

Dress code: Formal Dress, Black Tie welcome

Partneři

GALERIE

Jarní Galavečer 6. května 2019, Brno

Jarní Galavečer ve spolupráci s Moravskou galerií a luxury brno, Místodržitelský palác, Brno

V 19:00 byl otevřen vstup do paláce
20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzala primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

V tomto slavnostním večeru jste se mohli těšit z unikátní výstavy obrazů s jarní tématikou ze sbírky Moravské galerie, ručně vyráběných postelí švýcarské firmy Grand Beds a také na představení fotografických obrazů umělce Jadrana Šetlíka

Hudební vystoupení sopranistky Markéty Fassati, houslisty a koncertního mistra České filharmonie Josefa Špačka a klavíristy Stanislava Gallina přiblížilo díla předních českých a světových skladatelů.

V průběhu večera bylo slavnostně pokřtěno nové čísla exkluzivního magazínu Luxury BRNO.

Degustací vynikajících italských vín Vás provedli renomovaní sommeliéři z firmy Vinostrada, křišťálovou vodu přichystala Aqua Angels a kávu Vám připravil Dallmayr Kaffee.

Večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

Dress code: Formal Dress / Black Tie welcome

Partneři

GALERIE

Pocta českému umění 8. dubna 2019, Praha

2. galavečer „pocta českému umění“ v prostorách historických sálů staroměstské radnice, Praha 1

18:00 byl otevřen vstup do sálů
18:30 byly zahájeny komentované výstavy a degustace
20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzal radní hl. m. Prahy Jan Wolf.

Během večera jste se mohli těšit z výstavy obrazů celosvětově uznávaných malířů Jana Zrzavého, Josefa Šímy či Hynka Martince ve spolupráci s významnou galerií a aukční síní Adolf Loos Apartment and Gallery a také na historické artefakty a umělecká díla z archivu České pošty

Koncertní vystoupení sopranistky Markéty Fassati, klavíristy Štěpána Kose a harfového kvarteta Prah-a-harP přiblížila díla předních českých skladatelů, jakými jsou Antonín Dvořák, Bedřich Smetana, Vítězslav Novák a mnoho dalších.

Ochutnávka českých specialit byla opět zajištěna z produktů Potravinové banky, nyní ve spolupráci s organizací Slow Food Prague. O vinnou degustaci se postaralo renomované moravské vinařství Sonberk, o křišťálovou vodu Aqua Angels a kávu připravil Dallmayr Kafee

Večerem provázel moderátor Martin Severa.

Dress code: Black tie 

Partneři

GALERIE

Zahajovací česko-italský galavečer 10. 12. 2018, Praha

Zahajovací česko-italský galavečer ve stylu Benátského karnevalu v prostorách Dvorany, Sloupového sálu & Sukovy síňě pražského rudolfina

18:00 byly zahájeny výstavy a degustace
20:00 koncert

Záštitu nad tímto galavečerem převzal radní hl. m. Prahy Jan Wolf.

Sukova síň Rudolfina: Koncert sopranistky Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga v originálních kostýmech benátského karnevalu přinesl slavné skladby Antonia Vivaldiho a také české a italské adventní písně. Během večera bylo slavnostně pokřtěno nové CD Alchymist Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga.

Dvorana Rudolfina: Výstava akademického malíře Miroslava Houště, který působí jak v ČR, tak v Itálii a křest knihy o jeho bohaté životní tvorbě „Z Kašperských Hor do Kalábrie. Od obrazů k sochám“. Tato kniha získala záštitu bývalého ministra kultury PhDr. Ilji Šmída. Rodinná firma Antiques Cinolter vám představila starožitné šperky a užité italské a české umění.

Sloupový sál Rudolfina: Ochutnávka benátské tvorby fotografa Jadrana Šetlíka, jehož rodištěm je italské město Terst. O gurmánský zážitek se postaral šéfkuchař Jakub Reimitz a tradiční průvodce italskou gastronomií – La Cucina Italiana ve spolupráci s Potravinovou Bankou a italská vína, pečlivě vybrána z těch nejlepších italských vinařství nabídl zlínský Wine & Food lavite.

Křištálová voda Aqua Angels, v elegantní lahvi ze speciální edice věnované zahajovacímu galavečeru, ve vás zanechal andělský pocit. Každý host obdržel tuto andělskou vodu jako malou pozornost.

Večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

Dress code: Black tie

Partneři

GALERIE