TESTOVACÍ STRÁNKA PRO MARKÉTU

Fassati Art

Festival

Fassati Art Festival představuje umělecký projekt plný nevšedních zážitků, který v sobě zahrnuje souznění hudby, výtvarného umění, architektury, designu, gurmánských delikates, emocí a vzájemné lidské harmonie. Hlavní myšlenku festivalu připravila sopranistka Markéta Fassati, která ve spolupráci s renomovanou agenturou Armonico Praga v čele s Miladou Peřinovou a manažerem Milanem Hermanem garantují jedinečnost festivalu. Mnohaleté přátelství a hudební spolupráce napříč celým světem vyústila v připravovaných oslavách umění v českých metropolích. České země jsou ve všech uměleckých směrech se světem historicky významně spjaty a Fassati Art Festival si klade za cíl v tomto poslání pokračovat.

Každé umělecké setkání v sobě snoubí požitky pro všechny smysly. Koncert, degustační i umělecký zážitek a hlavně setkání lidí se stejnými hodnotami. Celý festival má také charitativní poslání a sice pomoc předem vybraným znevýhodněným rodinám s těžkým životním příběhem. 

Partnerem celého festivalu je nezisková organizace Potravinová banka Praha a Středočeský kraj. Partneři jednotlivých koncertů se mohou měnit podle tématiky akce.

Podívejte se na předchozí ročníky festivalu.

TÝM FESTIVALU

Markéta Fassati – zakladatelka festivalu

Fassati Art Festival v sobě odráží vše, čeho si v životě vážím. Ušlechtilá společnost, výjimečná prostředí, lidská sounáležitost, umění napříč obory a vzájemná podpora je synonymem pro galavečery, které s pokorou a respektem připravujeme, a které se těší velkému zájmu. Děkuji celému týmu za podporu, nápady a věrnost. A Vám všem za přízeň. Vaše Markéta

Agentura Armonico Praga – Milada Peřinova

Hudební agentura Armonico Praga byla založena v roce 1993 Miladou Peřinovou, která dříve získala manažerské zkušenosti jako redaktorka v Symfonickém orchestru hl. m. Prahy FOK. Armonico Praga za svojí existenci organizovala více než 6.000 koncertů a patří k nejtradičnějším agenturám na českém trhu. Se sopranistkou Markétou Fassati spolupracuje již od jejích studentských let.

Potravinová banka Praha – Věra Doušová

Potravinová banka Praha a Středočeský kraj vznikla v roce 2009, je součástí Federace potravinových bank v ČR a ta je členem mezinárodní federace potravinových bank FEBA se sídlem ve Francii. Cílem je boj proti plýtvání potravinami a přerozdělování potřebným organizacím. Ředitelka Věra Doušová a Markéta Fassati jsou letité přítelkyně a mají společný pohled na udržitelnost potravin. Markéta je také ambasadorkou Potravinové Banky.

Zdravka Mirčeva – grafička

„Markétku jsem poprvé viděla v roli Anděla a jako svého Anděla ji vnímámpo celou dobu našeho přátelství. Miluji její pozitivní přístup k životu a dobré srdce. Děkuji za to, že jsem již řadu let u zrodu všech jejích projektů. Naší spolupráce si velmi vážím.“

Růžena Nechanská – ambasadorka Fassati Art Festivalu

"Být ambasadorkou projektu FAF je velmi příjemné, ale zároveň zavazující. Na pozici ambasadorky jsem hrdá a snažím se jak nejlépe umím pomáhat celémutýmu. Mám radost, že naše galavečery byly velmi úspěšné a jdeme s výzvou do dalších kol.Naše dlouholeté přátelství prošlo zkouškou, zda i po stránce profesní spojímesvůj um. Díky Markétce a její píli se to podařilo! Dokázala to a je úžasná kouzelnice.“

Program festivalu najdete zde…